AA MY BEAUTY POWER – Супер хидратантен гел за туширање

390 ден

  • На кожата и обезбедува оптимална количина на ревитализирачки состојки
  • Формулата со масло од алое и јојоба ја прави кожата мазна и мека на допир
  • Деликатниот мирис обезбедува моменти на релаксирачка состојба
  • Дерматолошки тестиран на лица со алергиски кожни заболувања
  • Со хипоалергенски мирисен состав
  • pH неутрален за кожатаи
Количина: 400 ml

Нема на залиха