OILLAN – Бебешки 3во1 гел за миење коса, тело и капење

580 ден

  • Примена од првиот ден од животот
  • Универзална формула 3 во 1: шампон, гел за туширање и купка за капење
  • Нежно ја чисти, хидрира, регенерира, храни кожата и ги смирува иритациите
  • Без солзи или иритации
  • Дерматолошки тестиран на лица со алергиски кожни заболувања, под дерматолошка и педијатриска контрола
Количина: 200 ml