OILLAN – Бебешки хидратантен лосион за тело

650 ден

  • Примена од првиот ден од животот
  • За чувствителна, сува кожа склона кон алергија
  • Интензивно ја хидрира, штити и храни сувата и чувствителна бебешка кожа по капењето
  • Ја враќа липидната рамнотежа на епидермисот без маслен слој на кожата
  • Дерматолошки тестиран на лица со алергиски кожни заболувања. Клинички тестиран под дерматолошка и педијатриска контрола
Количина: 200 ml