AA SKIN BOOST HA+ – Концентрат 15% комплекс на хијалуронска киселина + екстракт од алга „Jania Rubens“

890 ден

  • Активен, хидратантен и детоксикациски третман, кој ги зајакнува ефектите од секојдневната нега
  • Ефикасно ги измазнува и ревитализира збрчканите линии на кожата
  • Длабоко ја хидрира кожа и ја подобрува еластичноста
  • За мазна кожа без брчки, сјаен и ревитализиран тен
Количина: 30 ml