AA SKIN BOOST C+ – Концентрат 8% витамин Ц + екстракт од ацерола

890 ден

  • Интензивен антиоксидативен, осветлувачки третман и тонирање на кожата
  • Го спречува предвременото стареење на кожата
  • За светол и сјаен тен
  • За изедначен тен на кожата
  • Совршена цврстина, мазност и оптимално ниво на хидратација, одморен изглед
Количина: 30 ml