MORE4CARE-Крема за околу очи (бустер за убавина) ултра ревитализирачки, витамин Ц + антиоксидант

750 ден

  • Ги намалува темните кругови и отокот под очите и го намалува црвенилото околу очите
  • Ги елиминира брчките
  • Го изедначува тенот на кожата и го осветлува пределот околу очите
  • Се бори против нерамномерната пигментација на кожата
  • Го спречува предвременото стареење на кожата
Количина: 15 ml