L’BIOTICA – Подмладувачки лепенки за под очи со слуз од полжав

280 ден

  • На кожата под очите ѝ даваат природно подигнување и зајакнување на нејзината структура
  • Го враќаат младешкиот и сјаен изглед, минимизирајќи ги знаците на стареење
  • Природен лифтинг на кожата
  • Осветлување на пределот околу очите
  • Измазнување на брчките
Количина: 3 пара

Нема на залиха