Хидратантна осветлувачка BB крема-02

695 ден

  • Лесна покриеност и сјајна завршница благодарение на природните пигменти за сјај/li>
  • Обезбедува долготрајна хидратација преку природната хијалуронска киселина и дава природен сјај
  • Се прилагодува на природниот тен на кожата
Количина: 30 ml