Шампон за зајакнување и против опаѓање на косата со органски кофеин и аргинин

380 ден

 

  • Зајакнување и негување со природна формула за слаба и ретка коса
  • Ја зајакнува косата од корен до врв
  • Против опаѓање на косата предизвикано од кршење на косата
  • Нежен, чисто природен мирис
Количина: 250 ml