Шампон за сјајна коса со органска бреза и растителни протеини

380 ден

 

  • За нормална и слаба коса
  • Обезбедува еластичност и сјај
  • Ја чисти косата особено лесно и многу малку пени
  • Со чисто природен и нежен мирис на кокос
  • Висока толеранција и дерматолошки тестиран
  • Не содржи силикони за природно чувство на коса
Количина: 250 ml