LONG4NAILS – Професионален гел за отстранување на кутикули на нокти

380 ден

  • Веднаш ги омекнува сувите и обраснати кутикули околу ноктот
  • Напредна формула со хидрирачки и хранлив ефект на кожата околу ноктот
  • Редовната употреба спречува кутикулите да растат на плочата и да распукуваат
Количина: 10 ml

Нема на залиха