L’BIOTICA – Регенеративна маска за раце во форма на ракавици

Original price was: 320 ден.Current price is: 224 ден.

  • Високо регенерирачка и смирувачка маска која ги негува дури и многу сувите и испукани раце
  • Интензивно ја храни оштетената, сува кожа
  • Ја враќа мазноста и деликатноста на кожата
  • Осветлува, ги елиминира дамките и избледениот тен
  • Ја изедначува бојата на кожата
  • Професионален третман кој се изведува дома
Количина: 1 пар