BIOVAX – Кератин+свила-Интензивен регенератор за коса 7 во 1

490 ден

  • За интензивна регенерација и хидратација на косата
  • Интензивно ја обновува оштетената и дехидрирана коса, давајќи и сјаен и свиленкаст изглед
  • На косата и дава 7 предности за само 60 секунди: мазност на косата, термичка заштита при стилизирање, длабинска хидратација, полесно чешлање, интензивен сјај, намалување на статичкиот електрицитет, леснотија на обликување
  • Ја надополнува кутикулата со природни хранливи материи и ги пополнува оштетените места
  • Со ефект на длабока хидратација, ја одржува влажноста одвнатре и ја штити косата од агресивни надворешни фактори
Количина: 200 ml

Нема на залиха