AA COLLAGEN HIAL+ – Енергетски гел за миење лице со колаген и хијалуронска киселина

450 ден

  • Ја зајакнува и хидрира кожата и ја спречува појавата на брчки
  • За совршено мазна и еластична кожа
  • Колагенот и хијалуронската киселина го зголемуваат нивото на хидратација и ја измазнуваат кожата, враќајќи и ја мекоста
  • Млечната киселина обезбедува уникатно освежување на кожата, давајќи ѝ сјаен изглед
  • Бетаинот ја намалува трансепидермалната загуба на вода, заштитувајќи ја кожата од прекумерна сувост
  • Алантоинот ја смирува иритацијата и црвенилото
Количина: 150 ml