SANTE-Матирачка минерална пудра – 02

860 ден

 

    • Заштитува од слободните радикали
    • Го матира тенот и дополнително ја негува кожата
    • Висока покривна моќ и матирачки ефект без да се чувствувате како да носите маска
    • Со висококвалитетни состојки кои ја штитат и негуваат кожата

Количина: 30 ml

Нема на залиха