SANTE-Шампон против првут со органска смрека и минерали

380 ден

 

  • Особено погоден за потребите на скалпот склон кон првут како и за масна коса
  • Нежно чисти и е идеален за секојдневна употреба
  • Го храни скалпот и го спречува создавањето на нов првут
  • Со чисто природен, благ хербален мирис
  • Дерматолошки тестиран
Количина: 250 ml