Хидратантен бустер со хијалуронска киселина и органско алое

950 ден

  • Дневен хидратантен бустер
  • На кожата и дава свежина и моментална интензивна и долготрајна хидратација
  • За сјајна, нежно негувана кожа
  • Со свеж, чисто природен мирис
Количина: 50 ml

Нема на залиха