Хидратантен балсам за усни

230 ден

  • Со хијалуронска киселина за екстра хидратација
  • Ги измазнува ситните брчките околу усните
  • Ја ревитализира осетливата кожа
  • Ги надоместува липидите и ја враќа природната мекост на усните
  • Без глутен
Количина: 4,5 g

Нема на залиха