Шампон во црвста форма со органски коноп и бозел

695 ден

  • Одржлив и продуктивен
  • Ја чисти и на косата и дава еластичен сјај
  • Нежниот цветен мирис ги разгалува сетилата
  • Со многу природа и без пластика!
Количина: 60 g

Нема на залиха