Шампон за баланс – маточина

790 ден

  • За масна коса и осетлива кожа на главата
  • Косата ја прави лесна и освежена
  • Воспоставува природен pH баланс на скалпот
  • Ја враќа еластичноста и здравиот изглед на косата
  • НОВО – амбалажа направена од рециклирана пластика
Количина: 250 ml