Хидратантен шампон со срганско алое

790 ден

  • Специјално формулиран за потребите на сува и оштетена коса и за чувствителен скалп
  • Со органско алое, хијалуронска киселина и природен бетаин кои ја хидрираат косата, ја штитат од сушење и ја одржуваат мека, мазна и природна
  • НОВО – амбалажа направена од рециклирана пластика
Количина: 250 ml