Енергетски лосион за тело со органски лимон, дуња и Q10

350 ден

  • Со овошен мирис
  • Затегнува со Q10
  • За кадифено-мека кожа
  • Брзо се апсорбира
Количина: 150 ml

Нема на залиха

Шифра: J0029900 Категории: , , , ,