Сапун за чистење на лице со органско алое и природен хијалурон

650 ден

  • Веган pH неутрал формулација
  • Ги раствора честичките од нечистотија и шминка
  • Темелно ја чисти и хидрира кожата без сапунирање и без да ја суши
  • За чисто, пријатно освежувачко чувство на кожата
Количина: 60 gr

Нема на залиха