Swiss Energy разладувачки балсам

480 ден

8 швајцарски билки + витамини А, Е + ментол

Благ ефект на ладење

Намалување на болката и отокот

Модринки, истегнувања и спортски повреди

Релаксација на преморени мускули

За мали изгореници и изгореници од сонце

Се препорачува за нежна масажа

Освежувачки и релаксирачки

Брзо се апсорбира

Количина: 75 ml

Нема на залиха