Swiss Energy балсам за загревање

480 ден

8 швајцарски билки + витамини А, Е + капсаицин

Долготраен ефект на загревање

Антивоспалително

Болки во грбот, зглобовите и мускулите

Ревматска болка

Истегнувања, исчашување, спортски повреди

Релаксација на преморени мускули

Подобрување на циркулацијата на кожата

Брзо се апсорбира

Се препорачува за нежна масажа

Пријатен и ревитализирачки мирис

Количина: 75 ml

Нема на залиха

Шифра: 966 Категории: ,