SANTE-Регенератор за обновување на оштетена и стресна коса со органско маслиново масло и протеин од грашок

350 ден

 

    • За оштетена и стресна коса
    • Ја храни и ја подобрува структурата на косата
    • Неменет е за оштетена коса со расцветани краеви
    • За еластичност, сјај и здрав изглед на косата до врвовите
    • Нежен, чисто природен мирис

Количина: 150 ml