Swiss Energy хранлива крема за околу очи

750 ден

Colla-Gain® + екстракт од калинка + маслоо од јојоба + моринга + фитосквалан + витамини А, Е, Б5 + Омега 3,6 + уникатен витамински комплекс REGERA PRO со Омега

Посебна исхрана на кожата

За сува и зрела кожа

Одлично навлажнување

Видливо ги намалува фините линии и брчките

Намалување на оток

Ефект против стареење

Текстура на лесен крем

Пријатен мирис

Количина: 15 ml

Нема на залиха