Swiss Energy балсам за нега на кожа

480 ден

7 швајцарски билки + витамин Е + есенцијални масла + натриум PCA + Бисаболол + Pentavitin®

Силен навлажнувачки и негувачки ефект на кожата

Ја подобрува еластичноста на кожата

Ја намалува кератинизацијата и грубоста

Спречува пукнатини на кожата, придонесува за нивно омекнување и опоравување

Помага во борбата против калусите

Има антиинфламаторно и антисептично дејство

Количина: 40 ml

Нема на залиха

Шифра: 958 Категории: ,