SANTE-Матирачка минерална течна пудра 04

695 ден

  • Заштитува од слободните радикали
  • Го матира тенот и дополнително ја негува кожата
  • Висока покривна моќ и матирачки ефект без да се чувствувате како да носите маска
Количина: 30 ml

Нема на залиха