Шампон во црвста форма со органски коноп и коприва

591 ден

  • Одржлив и продуктивен
  • Ја чисти и навлажнува косата
  • Со ароматичниот растителен мирис кој ги разгалува сетилата
  • Со многу природа и без пластика!
Количина: 60 g

Нема на залиха

Шифра: 30042 Категории: ,