Swiss Energy балсам ВЕНОТОН

480 ден

8 швајцарски билки + витамини Е + кофеин + ментол + есенцијално масло од егзотична вербена („Litsea cubeba“) + екстракт од алги + екстракт од коњски костен + ескин

Го зголемува тонот на венскиот ѕид

Спречува едема

Ја подобрува микроциркулацијата

Го стимулира клеточниот метаболизам

Количина: 40 ml

Нема на залиха