SANTE-Екстра сензитивен шампон со органска алое и бисаболол

570 ден

 

  • Наменет за чувствителен скалп и за сува коса
  • Особено нежно и темелно ја чисти косата и скалпот
  • Обезбедува хидратација на косата и ја штитат од сушење
  • Со чисто природен, нежен мирис
Количина: 500 ml

Нема на залиха