Шампон против првут – смрека

695 ден

  • Делува ефикасно против првут
  • Ја смирува иритираната и сува кожа на главата
  • Со редовна употреба го спречува појавањето на првут
  • НОВО – амбалажа направена од рециклирана пластика
Количина: 250 ml

Нема на залиха

Шифра: 30478 Категории: ,