BIOVAX – Шампон за интензивна регенерација кератин + свила

550 ден

  • Интензивно регенерирачки третман за оштетена и сува коса
  • Длабока хидратација и обновување
  • Обновена структура на косата
  • Лесна, свежа и мека коса
  • Свиленкаст сјај и мекост
Количина: 200 ml