Крема ББ против флеки, бустер за сјај-[AHA]+хијалуронска киселина+органско алое

890 ден

  • Иновативна нега ([AHA-алфа хидрокси киселини]+природна хијалуронска киселина+органско алое) со високо ефективни природни состојки и сертифицирана формула
  • Долготрајно ги прикрива флеките и другите несовршености на кожата
  • Ја минимизира видливоста на порите
  • Веднаш го прави тенот да изгледа жив, свеж и сјаен
  • Спречува сушење на кожата
  • Обезбедува интензивна хидратација
  • За сјајна кожа
  • Веганска формула и целосно природни мириси
Количина: 30 ml