SANTE-Шампон за сјајна коса со органска бреза и растителни протеини

570 ден

 

    • За нормална и безживотна коса
    • Обезбедува еластичност и сјај
    • Ја чисти косата особено лесно и многу малку пени
    • Со природен и нежен мирис на кокос
    • Висока толеранција и дерматолошки тестиран

Количина: 500 ml

Нема на залиха