SANTE-Шампон за обновување на оштетена и стресна коса со органско маслиново масло и протеини од грашок

570 ден

 

    • Ја храни и подобрува структурата на косата
    • Ја зајакнува и измазнува косата
    • Со нежен, чисто природен мирис
    • Висока толеранција и дерматолошки тестиран

Количина: 500 ml