SANTE-Маска за длабоко чистење со aктивен јаглен и природна салицилна киселина од кора на врба

185 ден

  • Погодна за комбинирана и нечиста кожа
  • Чисти нежно и темелно
  • Го ослободува себумот и нечистотијата
  • Го отстранува вишокот маснотии од кожата
  • Обезбедува пречистен матирачки изглед на кожата
Количина: 2×4 ml

Нема на залиха