SANTE-Маска за интензивна нега

185 ден

  • Погодна за сите типови кожа
  • Интензивно ја хидрира, смирува и негува кожата
  • Ги затегнува и намалува брчките
  • За интензивно негувана и ревитализирана кожа
Количина: 2×4 ml

Нема на залиха