SANTE-Мека крема со органски невен и органско алое

550 ден

  • Интензивно ја храни и заштитува кожата од сушење
  • Долготрајна хидратација
  • Ја прави кожата свиленкасто мека
  • Чисто природна со нежен мирис
  • За сеопфатна грижа на целото семејство
Количина: 150 ml