SANTE-Крема за суви раце со органски невен и органско алое

Original price was: 350 ден.Current price is: 245 ден.

  • Природна нега за рацете на целото семејство
  • Наменета е за суви раце
  • Обезбедува интензивна хидратација и штити од сушење
  • Се апсорбира брзо без лепливост
  • За кадифено-меки негувани раце
  • Чист природен, нежен мирис
Количина: 100 ml