OILLAN – Multi Help кремa

580 ден

  • Мултифункционална заштитна крема од првиот ден од животот
  • Моментално олеснување и смирување на чувствителна, иритирана, црвена и чешачка кожа
  • Долготрајно го хидрира и зајакнува епидермисот и го намалува чешањето
  • Интензивно ја регенерира кожата од првата употреба
  • Екстремно ефикасно ја заштитува кожата од негативните надворешни влијанија
  • Богата конзистентност која добро се шири на кожата, не оставајќи бели траги
  • Сеопфатно тестирана на доенчиња, деца и возрасни со чувствителна, сува и атопична кожа, како и на бремени жени и доилки. Клинички тестирана под дерматолошка и педијатриска контрола
  • Без ланолин, без конзерванси, веганска формула, без мирис
  • ДУРИ ЗА 15 РАЗЛИЧНИ ПРОБЛЕМАТИКИ
Количина: 50 ml