HAPPINESS гел за туширање со органски портокал и манго

Original price was: 285 ден.Current price is: 200 ден.

  • Со тропски мирис
  • Нежно и темелно чисти
  • Штити од сувост
  • За секојдневна нега
Количина: 200 ml