БАЛАНС лосион за тело со органско алое и масло од бадем

350 ден

  • Со основно pH ниво за здраво ниво на киселост
  • Oбезбедува интензивна влажност
  • За кадифено-мека кожа
  • Брзо се апсорбира
Количина: 150 ml

Нема на залиха