Age Protection ДНЕВНА крема за свеж розов сјај на кожата со органски волчји трн и органска роза дамасцена

1.790 ден

  • За свеж розов сјај на кожата
  • Ектра зацврстување и одржување на еластичноста на кожата
  • Интензивано ја хидрира кожата
  • Ја затегнува кожата
  • Ја зголемуваат заштитната бариера на кожата
  • Без алкохол
  • Веган
Количина: 50 ml

Нема на залиха