Swiss Energy 24 часовна крема против стареење

1.750 ден

Eкстракт од калинка + Pentavitin® + ши-путер + масло од јојоба + Витамин А, Е, Б5 + Омега 3,6

Ефект против стареење 24 часа

Видливо намалување на брчките

Регенерација на чувствителната кожа околу очите

Спречува предвремено стареење

Ја измазнува и затегнува кожата

Длабока хидратација и омекнување на кожата

Ја подобрува бојата на кожата и ги отстранува дамките од стареење

Ја штити кожата од штетните ефекти на околината

Ги нормализира метаболичките процеси

Ја намалува иритацијата и напнатоста на кожата

Погоден за сите типови на кожа

Количина: 40 ml

Нема на залиха