Регенератор за коса-органско алое и вербена

490 ден

  • За сјај и волумен на косата
  • Природните растителни масла обезбедуваат интензивна нега, ја штитат и зајакнуваат косата
  • Ја прави косата по управлива
  • За сите типови коса
Количина: 100 ml

Нема на залиха