Препарат за обновување на коса – јојоба

805 ден

  • За сува и оштетена коса
  • Со специјална формула за обновување на косата и враќање на здравиот изглед и сјај
  • За прекрасна коса од корен до врв
Количина: 150 ml

Нема на залиха

Шифра: 00180 Категории: ,