Паста за заби со хербален рузмарин

295 ден

  • За нега на многу осетливи непца склони кон крварење
  • Смирувачка нега
  • Погоден за хомеопатски третмани
  • Без пенливи средства
  • Без флуор
  • Без синтетички бои, мириси и конзерванси
  • Без глутен и без микропластика
Количина: 75 ml

Нема на залиха

Шифра: 30253 Категории: ,