Лосион за мажи за по бричење

980 ден

  • Антибактериски и ревитализирачки
  • Антивоспалителен и смирувачки
  • За освежена кожа по бричење
  • Ја ревитализира и хидрира кожата
  • Со ароматичен мирис на неодоливо силна маженствена нота
Количина: 100 ml
Шифра: 02170 Категорија: